Zawada 87 A, 33-112 Tarnowiec, Email: pg_zawada@op.pl

Cpanel
Czwartek, 18 Październik  2018  23:56:08

Finał powiatowy koszykówki chłopców - I MIEJSCE

Final powiat 2016

W środę 2 marca w hali sportowej w Koszycach Wielkich odbył się Powiatowy Finał w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych, w którym I miejsca zajęła drużyna z Publicznego Gimnazjum w Zawadzie.

W turnieju tym udział wzięło 4 najlepsze zespoły z Półfinałów Powiatowych: Gimnazjum Pleśna, Gimnazjum Zalasowa, Gimnazjum Zawada i Gimnazjum Wojnicz.

We wtorek 1 marca w hali sportowej we Wojniczu odbył się Powiatowy Finał w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych, w którym II miejsca zajęła drużyna z Publicznego Gimnazjum w Zawadzie.

W turnieju tym udział wzięło 4 najlepsze zespoły z Półfinałów Powiatowych: Gimnazjum Tuchów, Gimnazjum Siemiechów, Gimnazjum Zawada i gospodarz Gimnazjum Wojnicz.

PP2016W poniedziałek 15 lutego w hali sportowej w Koszycach Wielkich odbyła się Półfinał Powiatowy w koszykówce chłopców w kategorii Gimnazjum, w której I miejsca zajęła drużyna z Naszej Szkoły.

W turnieju tym udział wzięło 6 następujące zespoły: Gimnazjum Wojnicz, Gimnazjum Skrzyszów, Gimnazjum Nowa Jastrząbka i Gimnazjum Przybysławice, Gimnazjum Żabno, Gimnazjum Zawada

Wyniki Naszej Drużyny w Grupie:
1.    Gimnazjum Zawada – Gimnazjum Wojnicz: 22:7
2.    Gimnazjum Zawada – Gimnazjum Skrzyszów: 25:5

Półfinał (mecz o awans do finału powiatowego):
1.    Gimnazjum Zawada – Gimnazjum Nowa Jastrząbka: 27:5

W piątek 12 lutego w hali sportowej we Wojniczu odbył się Powiatowy Półfinał w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych, w którym I miejsca zajęła drużyna z Naszej Szkoły.
W turnieju tym udział wzięło 5 następujące zespołów: Gimnazjum Niedomice, Gimnazjum Lisia Góra, Gimnazjum Zawada i gospodarz Gimnazjum Wojnicz.

5. Gim. Radłów V miejsce

1mgchkoszWe wtorek 9 lutego w hali sportowej w Koszycach Wielkich odbyła się Gminna Gimnazjada w koszykówce Chłopców, w której I miejsca zajęła drużyna z Naszej Szkoły.
W turnieju tym udział wzięło 3 następujące zespoły: Gimnazjum Tarnowiec, Gimnazjum Zawada i gospodarz   Gimnazjum Koszyce Wielkie.

1.    Gimnazjum Zawada – Gimnazjum Koszyce Wielkie: 46:4
2.    Gimnazjum Zawada – Gimnazjum Tarnowiec: 31:22
1.    Gim. Zawada            I miejsce
2.    Gim. Tarnowiec        II miejsce
3.    Gim. Koszyce Wielkie    III miejsce

GoldW czwartek 4 lutego w hali sportowej w Koszycach Wielkich odbyła się Gminna Gimnazjada w koszykówce Dziewcząt, w której I miejsca zajęła drużyna z Naszej Szkoły.

W turnieju tym udział wzięło 4 następujące zespoły: Gimnazjum Zbylitowska Góra, Gimnazjum Tarnowiec, Gimnazjum Zawada i gospodarz   Gimnazjum Koszyce Wielkiej.

8TTS W Szkole Podstawowej im. o. Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie w dniu 29. 01. 2016 odbył się VIII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły. Łącznie w turnieju wzięło udział27 uczestników (turniej indywidualny) oraz 6 dwu-osobowych drużyn (turniej rodzinny).